Turpmāk izmantojot interneta mājas lapu esmilukafiju.lv, Jūs piekrītat cookie lietošanas noteikumiem. Uzziniet vairāk šeit.
X
Kārtot pēc:
Rādīt lapā:

Skaistiem rītiem ar kafijas aromātu Tavās mājās vai birojā - “Es mīlu kafiju”kafijas automāti!

Mēdz sacīt, ka dzīve ir pārāk īsa, lai dzertu sliktu kafiju. Tās sajūtas, ko spēj sniegt krūze teicami pagatavotas kafijas, nav iespējams aizvietot ar ko citu, tāpēc kafijas automāti lietošanai mājās un birojos jāizvēlas ar īpašu rūpību. Mēs zinām, kā padarīt Tavu ikdienišķo kafijas tasi tik baudāmu, kā vēl nekad!

 

Kafijas baudīšana - patīkams un vērtīgs rituāls

Kafija ir aromātisks, gards un izsmalcināts enerģijas lādiņš, bez kura rīti bieži vien nešķiet iedomājami. Dzēriens, kura dzimtene ir saulainā Etiopija, cauri gadsimtiem spējis iekarot gan dižu valdnieku un pasaulslavenu mākslinieku kafijas galdiņus senatnē, gan arī vietu teju katras ģimenes un uzņēmuma virtuvē mūsdienās. Kādēļ tā?

Laika gaitā pierādīts, ka kafijas dzeršana ir ne tikai patīkams, bet arī vērtīgs rituāls. Proti, kafija:

●●Vairo enerģiju; 

●●Palīdz koncentrēties; 

●●Uzlabo fizisko aktivitāti; 

●●Veicina lieko kaloriju sadedzināšanu; 

●●Samazina dažādu saslimšanu riskus un simptomus. 

 

Kā izvēlēties piemērotāko kafijas automātu?

Esam pārliecināti, ka izcila, restorānu līmeņa kafija, ir jābauda arī mājās un darba vietā. Tādēļ, ja vēlies iesākt rītu vai sagaidīt ciemiņus ar vienmēr augstvērtīgas kafijas tasi, kafijas automāti būs praktiskākais veids.

Mūsu konceptveikalā piedāvājam teicamus kafijas pagatavošanas risinājumus mājām un nelieliem birojiem. Tie izraudzīti, balstoties uz daudzu gadu garumā gūtu profesionālo pieredzi un izpratni par kafijas cienītāju vēlmēm.

Kafijas automāti pirms iegādes salīdzināmi pēc šādiem kritērijiem:

●●Kategorija – kapsulu kafijas automāti ļaus kārotā stipruma un tipa dzērienu pagatavot vienā acumirklī, bet pupiņu automāti sagādās īpaši aromātisku dzērienu ar izteiktām garšas niansēm; 

●●Ražotājs – piedāvātās iekārtas izraudzītas no pārbaudītiem ražotājiem, kuri iedziļinājušies kafijas mīļotāju vēlmēs gluži tāpat kā mēs. Pieejami Illy, Bosch, Siemens un citu populāru zīmolu labākie aparāti; 

●●Kapsulu veids – nosaka, kāda veida dzērienus kafijas automāti spēs pagatavot; 

●●Cena – kafijas automāti pieejami visplašākajā cenu amplitūdā, sākot no ekonomiskiem risinājumiem mājas vajadzībām līdz izsmalcinātām iekārtām augstākās klases servisam. 

 

Izvēlies piemērotāko un baudi!

Dzēriena pagatavošanas ierīces izvēlē jāņem vērā arī tās lietošanas mērķis un biežums – kafijas automāti mierīgai karstā dzēriena baudīšanai nelielā dzīvoklī atšķirsies no piemērotas ierīces darbīgam birojam ar lielu kafijas patēriņu ikdienā. Izraudzīties kafijas automātu ar piemērotāko veiktspēju un tehniskajiem parametriem allaž priecāsies palīdzēt mūsu zinošā kafijas ekspertu komanda.

Lai atvieglotu rūpes par ierīču tehnisko pusi, nodrošinām augstākās kvalitātes standartiem atbilstošu servisu un kafijas aparātu apkopes garantiju. Mūsu piedāvājumā ir arī “Damman” tējas automāti - tos pratīs novērtēt ģimenes locekļi un kolēģi, kuri dod priekšroku aromātiskai, teicamas kvalitātes tējai.

Lai bezrūpīgi baudītu izcilu kafiju gan mājā, gan birojā, izvēlies piemērotāko dzēriena pagatavošanas ierīci kopā ar “Es mīlu kafiju”!

*Reprezentatīvs piemērs: kredīta termiņš 24 mēneši, kredīta summa 170.00 EUR, (t.sk. maksa par līguma noformēšanu 4% no aizdevuma summas, min. 20.00 EUR), procentu likme gadā 19.90%, pirmā iemaksa 0%, preces cena 150.00 EUR, ikmēneša maksājums 8.61 EUR, kopējā maksājamā summa 206,64 EUR.

Seko jaunumiem un ietaupi!
Saņem īpašus piedāvājumus mūsu abonentiem epastā un Facebook sekotājiem!
Tev ir jautājums - mums ir atbilde!

Zvani 2543 9758 vai raksti uz info@esmilukafiju.lv

Bezmaksas piegādes pasūtījumiem virs 29 EUR