Turpmāk izmantojot interneta mājas lapu esmilukafiju.lv, Jūs piekrītat cookie lietošanas noteikumiem. Uzziniet vairāk šeit.
X

Kafijas kapsulas Illy IperEspresso, Idillym, 21.gab

€13.00
Cik daudz?
+
-
gribi pievienot pie vēlamajām precēm?
Gribi ieteikt?

Espresso malums. 

Vidēji grauzdēta Laurina Arabica šķirnes Illy kafija no Salvadoras plantācijām ar dabiski zemu kofeīna saturu, bagātīgu aromātu, karameļu un šokolādes notīm. Izcili piemērota arī Cappuccino un Latte dzērieniem. Tilpums: 25ml

Idillyum sastāv no augstās kvalitātes Laurina Arabica šķirnes, kas ir ar dabiski zemu kofeīna saturu: tā satur mazāk par 1% kofeīna, kas ir par trešdaļu mazāk, salīdzinot ar tradicionālajām Arabica šķirnēm un mazāk nekā pusi kofeīna daudzuma, salīdzinot ar Robusta. Laurina ir delikāts augs, kas ražo dažas augstvērtīgas pupiņas, un tās illy vajadzībām tiek audzētas Salvadorā, kur maigais klimats apvienojumā ar ēnaino augu klātbūtni un ļoti auglīgo vulkānisko augsni rada ideālus apstākļus šīs kafijas audzēšanai. Idillyum aromāts ir bagātīgs, ar karameļu un šokolādes augļu notīm. Tas ir pieejams Iperespresso lietošanai mājās paredzēto 21 kapsulu kārbās.

Vēlies ar mums aprunāties par kafijām? Zvani 2543 9758 vai raksti info@esmilukafiju.lv
Seko jaunumiem un ietaupi!
Saņem īpašus piedāvājumus mūsu abonentiem epastā un Facebook sekotājiem!
Tev ir jautājums - mums ir atbilde!

Zvani 2543 9758 vai raksti uz info@esmilukafiju.lv

Bezmaksas piegādes pasūtījumiem virs 29 EUR