Turpmāk izmantojot interneta mājas lapu esmilukafiju.lv, Jūs piekrītat cookie lietošanas noteikumiem. Uzziniet vairāk šeit.
X

Siemens kafijas automāts, EQ.6 700, TE607203RW

€875.00 iepriekš: €1159.00 €46.05 mēnesī
Cik daudz?
+
-
gribi pievienot pie vēlamajām precēm?
Gribi ieteikt?

Šis modelis ir progresīvs, aprīkots ar skārienjūtīgu ekrānu. Šīs iekārtas ieguvums ir tas, ka tas gatavo ne tikai divus Espresso vai Melnās kafijas vienlaicīgi, bet arī divus piena dzērienus kā Cappuccino vai Latte. Varēsiet izvēlēties arī divkāršu (dubulto) porciju. Pateicoties tam, ka kafijas snīpītim ir regulējams augstums, varēsiet arī pagatavot dzērienus augstākās glāzēs. Savukārt automātiskās apkopes programmas ietaupīs Jūsu dārgo laiku.

Gudra sildīšanas sistēma sensoFlow - sistēmas nemainīgā temperatūra, kas nodrošinās nemainīgu kvalitāti katrā kafijas tasītē. CoffeeSelect Display - skārienjūtīgais ekrāns, kas ļaus izvēlēties Jūsu vēlamo kafiju vēl ērtāk, ātrāk, un atbilstoši Jūsu modernajam dzīves veidam. AromaDouble Shot - dubultā šota funkcija, ko nodrošina divi malšanas un apliešanas procesi, tādējādi kafija netiks sadedzināta un tai nebūs nepatīkams rūgtums. OneTouch DoubleCup - ar vienas pogas pieskārienu iespējams pagatavot divus jebkurus Jūsu mīļākos dzērienus vienlaicīgi - divas Lattes, divus Espresso vai jebkurus citus Jūsu iecienītos dzērienus - ātri, vienkārši un garšīgi! ceramDrive - kvalitatīvas dzirnaviņas, izgatavotas no nodilumizturīgas keramikas

Funkciju pārskats

- oneTouch DoubleCup - iespēja pagatavot 2 melnas kafijas vai 2 piena dzērienus vienlaicīgi

- coffeeSelect Display - skārienjūtīgs ekrāns

- SensoFlow - inovatīva caurteces ūdens sildīšanas sistēma - ideālā, nemainīgā  temperatūra garantē lieliskas kafijas pagatavošanu katrā reizē

- ceramDrive - kvalitatīvas dzirnaviņas, izgatavotas no nodilumizturīgas keramikas

- kafijas pagatavošanā iespējams izmantot arī maltu kafiju

- Ūdens sūknis ar 19 bāru spiedienu

- individualCup Volume - tasīšu izmērs ir individuāli noregulējums, lai ikkatrs no šiem dzērieniem atbilstu tieši Jūsu krūzītēm

- Individuāli regulējama dzēriena temperatūra - 3 pakāpēs

- aromaPressure sistēma - nevainojams kontakta spiediens izcila aromāta iegūšanai

- sensori, kas laicīgi brīdina par pupiņu/ūdens drīzu izbegišanos

- automātiska izslēgšanās funkcija 15min - 8h

- Regulējams kafijas teknes augstums - zem tā var palikt pat 14 cm augstas Latte Macchiato glāzes

- Noņemams 1.7 l ūdens trauks, kafijas pupiņu tvertne (300 g) ar aromātu saglabājošu vāciņu

- Iespēja pievienot oriģinālo Siemens piena tvertni, vai izmantot trauku pēc Jūsu gaumes

- Īsa lietotāja rokasgrāmata vienmēr pa rokai ierīces iekšpusē

- Korpuss - nerūsējošais tērauds

 

Higiēna

- milkClean - ātra piena sistēmas tīrīšana izskalojot to ar ūdeni un tvaiku.

- Calc'nClean - pilnīgi automātiska tīrīšanas un atkaļķošanas programma

- SinglePortion Cleaning funkcija garantē labu kafijas garšu un ideālu higiēnu - pilnīga visu cauruļu iztukšošana pēc katras kafijas apliešanas

- Izņemama kafijas pagatavošanas sistēma - ērta un higiēniska tīrīšana zem tekoša ūdens

 

 

Tehniskie parametri: 

Produkta izmēri (mm) : 385 x 280 x 479

Neto svars (kg) : 9,6

Bruto svars (kg) : 10,9

Pieslēguma jauda (W) : 1500

Spriegums (V) : 220-240

Frekvence (Hz) : 50/60

Strāvas vada garums (cm) : 100,0

Kontaktdakšas veids : Schuko/Gardy kontakts ar zem.

Apstiprinoši sertifikāti : CE, VDE

 

Komplektā nāk:

1 x mērkarote

1 x ūdens cietības testeris

1 x šļūtene savienošanai ar piena sprauslu

1 x piena padeves caurule

 

Vēlies ar mums aprunāties par kafijām? Zvani 2543 9758 vai raksti info@esmilukafiju.lv
Seko jaunumiem un ietaupi!
Saņem īpašus piedāvājumus mūsu abonentiem epastā un Facebook sekotājiem!
Tev ir jautājums - mums ir atbilde!

Zvani 2543 9758 vai raksti uz info@esmilukafiju.lv

Illy kafija un kafijas automāti īsteniem kafijas baudītājiem

Kafijas mīļotāji zina, ka rīts bez kafijas nav izdevies rīts. Un kādēļ gan sev liegt šo prieku? Dzerot to samērīgā daudzumā, sniegsi organismam uzmundrinošu enerģijas lādiņu jaunai dienai un darbiem. Katram ir atšķirīga izpratne par to, kas ir laba kafija - kādam būs svarīgs atpazīstams zīmols, bet kāds cits dos priekšroku vienkāršam, bet iemīļotam pašmāju ražojumam. Kā atpazīt dažādus kafijas veidus un noskaidrot, kurš ir labākais? Mūsu konceptveikala “Es mīlu kafiju” komanda palīdzēs Tev izvēlēties patiesi labu dzērienu, kas uzmundrinās agros rītos.

Dažādi kafijas veidi katrai gaumei

Mēs, “Es mīlu kafiju”, esam, lai Tev pastāstītu to, kā dažādu ražotāju kafija atšķiras savā starpā un kādi ir iespējamie tās veidi. Pirmkārt, ir jāsāk ar to, ka kafijai var atšķirties grauzdējums:

 • Viegls grauzdējums dod viegli brūnas pupiņas ar smalku, skābenu garšu un aromātu;
 • Vidējs grauzdējums ļauj labāk izjust pupiņu šķirnei raksturīgās garšas un smaržas nianses. No visa “Es mīlu kafiju” piedāvājuma tieši šī grauzdējuma kafija ir vispopulārākā, tai skaitā arī Illy kafija;
 • Tumšs grauzdējums ir piemērots tiem, kuriem patīk izgaršot uzmundrinošo rūgtuma pieskaņu kafijā. Ja šis grauzdējuma veids Tevi uzrunā visvairāk, Tev patiks tumšā Illy kafija;
 • Espresso grauzdējums ir ļoti tumšs un tas būs kā enerģijas trieciendeva īpaši nogurdinošā dienā.

Ja veselības nolūkos nevari lietot kofeīnu, bet nespēj iztēloties rītu bez aromātiska dzēriena rituāla, tad lieliska alternatīva būs bezkofeīna Illy kafija.

Maluma pakāpe

Grauzdējums nebūt nav vienīgais kritērijs, kas nosaka kafijas garšu. Ja Tev ir būtiskas smalkas garšas un aromāta nianses, tad ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizo maluma pakāpi. Piemēram, maltā kafija ļaus pagatavot kvalitatīvu un gardu dzērienu uzreiz tasītē un šis kafijas veids būs ērts risinājums tiem, kuri ikdienu aizvada steigā. “Es mīlu kafiju” atgādina, ka maltā kafija:

 • Pēc atvēršanas jāuzglabā cieši noslēgtā traukā;
 • Jāizlieto divu nedēļu laikā, lai tā nezaudētu aromātu.

Kafijas šķirnes no visas pasaules

„Es mīlu kafiju” piedāvājumā ir kafija no labākajiem pasaules ražotājiem:

 • Illy – zīmols Illy ir par izcilu kafijas garšu un tas sevi ir pierādījis kā vispasaules kafijas etalons. Illy kafija sastāv no elitārām 100% Arabica pupiņām, kas nākušas no valstīm ar senām kafijas audzēšanas tradīcijām. Illy kafija ir atzinīgi novērtēta un pieejama 140 pasaules valstīs, jo tai piemīt izcila kvalitāte par pieejamu cenu;
 • Segafredo – pazīstams kā viens no pasaulē pārdotākajiem kafijas zīmoliem. Tāpat kā Illy kafija, arī Segafredo pārstāv augstākās kvalitātes Arabica un arī Robusta kafijas šķirnes;
 • Bonomi - piedāvā tikai augstvērtīgas 100% Arabica kafijas šķirnes, kuras testē speciāli apmācīti kafijas eksperti;
 • Rocket Bean Roastery - garda aromātiska kafija, kas atbilst visiem mūsdienu standartiem;
 • Ilovecoffee - pievērš uzmanību ikvienai detaļai, lai kafijas baudīšana būtu neatkārtojama;
 • Pelican Rouge - šis zīmols lepojas ar inovatīviem risinājumiem bagātu vēsturi jau kopš 1983. gada.

Illy kafijas automāti arī Tavās mājās

Ja nespēj iztikt bez kafijas ne dienu, tad Tev pilnīgi noteikti nepieciešams kafijas automāts arī mājās. “Es mīlu kafiju” klāstā atrodami septiņu ražotāju kafijas automāti, tostarp arī Illy kafijas automāti, kas ir ne tikai kvalitatīvi, bet arī kā īstenas dizaina pērles. Illy kafijas automāti ir pieejami šādos modeļos:

 • Y5 melnā, satīna-melnā un baltā krāsā;
 • Y5 Milk melnā un satīna-melnā krāsā;
 • Y3 A baltā, melnā, zaļā un oranžā krāsā;
 • X7.1 melnā, sarkanā un baltā krāsā;
 • Y1.1 melnā un sarkanā krāsā.

Illy kafijas automāti nepieļauj kompromisus kafijas kvalitātes ziņā. Tie spēj atklāt vissmalkākās Illy maisījuma nianses, lai katru dienu priecētu miljoniem cilvēku visā plašajā pasaulē. Šiem kafijas automātiem nederēs parastā kafija, bet gan Illy kapsulas.

Illy kapsulas – vienkāršai un ātrai kafijas pagatavošanai

Lai arī kādam dzērienam Tu dod priekšroku, Illy kapsulas būs lieliska izvēle jebkura Tava iecienītākā kafijas veida pagatavošanai. Illy kapsulas pieejamas gan vidējā, gan tumšā grauzdējumā, piešķirot konkrētai kafijas šķirnei raksturīgākās garšas nianses. Nāc un izvēlies tādas Illy kapsulas, kas atbilst tieši Tavām prasībām!

“Es mīlu kafiju” - tā ir vieta īstiem kafijas baudītājiem.Skaistiem rītiem ar kafijas aromātu Tavās mājās vai birojā - “Es mīlu kafiju”kafijas automāti!

Mēdz sacīt, ka dzīve ir pārāk īsa, lai dzertu sliktu kafiju. Tās sajūtas, ko spēj sniegt krūze teicami pagatavotas kafijas, nav iespējams aizvietot ar ko citu, tāpēc kafijas automāti lietošanai mājās un birojos jāizvēlas ar īpašu rūpību. Mēs zinām, kā padarīt Tavu ikdienišķo kafijas tasi tik baudāmu, kā vēl nekad!

 

Kafijas baudīšana - patīkams un vērtīgs rituāls

Kafija ir aromātisks, gards un izsmalcināts enerģijas lādiņš, bez kura rīti bieži vien nešķiet iedomājami. Dzēriens, kura dzimtene ir saulainā Etiopija, cauri gadsimtiem spējis iekarot gan dižu valdnieku un pasaulslavenu mākslinieku kafijas galdiņus senatnē, gan arī vietu teju katras ģimenes un uzņēmuma virtuvē mūsdienās. Kādēļ tā?

Laika gaitā pierādīts, ka kafijas dzeršana ir ne tikai patīkams, bet arī vērtīgs rituāls. Proti, kafija:

●●Vairo enerģiju; 

●●Palīdz koncentrēties; 

●●Uzlabo fizisko aktivitāti; 

●●Veicina lieko kaloriju sadedzināšanu; 

●●Samazina dažādu saslimšanu riskus un simptomus. 

 

Kā izvēlēties piemērotāko kafijas automātu?

Esam pārliecināti, ka izcila, restorānu līmeņa kafija, ir jābauda arī mājās un darba vietā. Tādēļ, ja vēlies iesākt rītu vai sagaidīt ciemiņus ar vienmēr augstvērtīgas kafijas tasi, kafijas automāti būs praktiskākais veids.

Mūsu konceptveikalā piedāvājam teicamus kafijas pagatavošanas risinājumus mājām un nelieliem birojiem. Tie izraudzīti, balstoties uz daudzu gadu garumā gūtu profesionālo pieredzi un izpratni par kafijas cienītāju vēlmēm.

Kafijas automāti pirms iegādes salīdzināmi pēc šādiem kritērijiem:

●●Kategorija – kapsulu kafijas automāti ļaus kārotā stipruma un tipa dzērienu pagatavot vienā acumirklī, bet pupiņu automāti sagādās īpaši aromātisku dzērienu ar izteiktām garšas niansēm; 

●●Ražotājs – piedāvātās iekārtas izraudzītas no pārbaudītiem ražotājiem, kuri iedziļinājušies kafijas mīļotāju vēlmēs gluži tāpat kā mēs. Pieejami Illy, Bosch, Siemens un citu populāru zīmolu labākie aparāti; 

●●Kapsulu veids – nosaka, kāda veida dzērienus kafijas automāti spēs pagatavot; 

●●Cena – kafijas automāti pieejami visplašākajā cenu amplitūdā, sākot no ekonomiskiem risinājumiem mājas vajadzībām līdz izsmalcinātām iekārtām augstākās klases servisam. 

 

Izvēlies piemērotāko un baudi!

Dzēriena pagatavošanas ierīces izvēlē jāņem vērā arī tās lietošanas mērķis un biežums – kafijas automāti mierīgai karstā dzēriena baudīšanai nelielā dzīvoklī atšķirsies no piemērotas ierīces darbīgam birojam ar lielu kafijas patēriņu ikdienā. Izraudzīties kafijas automātu ar piemērotāko veiktspēju un tehniskajiem parametriem allaž priecāsies palīdzēt mūsu zinošā kafijas ekspertu komanda.

Lai atvieglotu rūpes par ierīču tehnisko pusi, nodrošinām augstākās kvalitātes standartiem atbilstošu servisu un kafijas aparātu apkopes garantiju. Mūsu piedāvājumā ir arī “Damman” tējas automāti - tos pratīs novērtēt ģimenes locekļi un kolēģi, kuri dod priekšroku aromātiskai, teicamas kvalitātes tējai.

Lai bezrūpīgi baudītu izcilu kafiju gan mājā, gan birojā, izvēlies piemērotāko dzēriena pagatavošanas ierīci kopā ar “Es mīlu kafiju”!

Bezmaksas piegādes pasūtījumiem virs 15 EUR